Myjnia samochodowa

Do dyspozycji klientów jest również czterostanowiskowa myjnia samoobsługowa BKF. wraz ze stanowiskami do samodzielnego odkurzania pojazdów , lub nowoczesna myjnia automatyczna szczotkowa firmy WASHTEC na której można bez wysiłku w sposób automatyczny umyć pojazd.

Myjnia automatyczna szczotkowa z pięcioma programami mycia samochodów osobowych i dostawczych o wysokości nie przekraczającej 2,8 m Myjnia automatyczna Niemieckiej firmy WASHTEC która jest wyposażona w najnowszą generacje mycia szczotkowego nie powodującego rysowania lakieru jak również posiada program mycia
podwozi i polerowania specjalnym woskiem wcieranym przez szczotki ( nowość ).

Najwyższej jakość szczotki SofTecs ®

Myjnia automatyczna pozwala na mycie pojazdów osobowych i dostawczych o wysokości nie przekraczającej 2.8m pięcioma dowolnymi programami mycia automatycznego. Szczotki SofTecs ® są szczotkami nowej generacji quasi tekstylnymi. Uformowane są z pasków spienionego polietylenu. Dzięki temu rozwiązaniu posiadają charakterystykę mycia podobną do szczotek tekstylnych, przy czym zostały wyeliminowane wady tego tworzywa, takie jak absorpcja zanieczyszczeń i nasiąkliwość.

Zalety szczotek SofTecs ®

  • delikatna praca – zachowanie połysku lakieru
  • efekty szczególnie odczuwalne dla ciemnych lakierów i nowych pojazdów
  • dłuższa żywotność ok. 50.000 myć w porównaniu z ok. 25.000 dla szczotek tradycyjnych

Szczotki SofTecs ® zostały zainstalowane przez koncern WashTec w ponad 6000 myjni a ponadto ich skuteczność i jakoś mycia została potwierdzona najlepszą oceną w testach myjni przeprowadzonych przez firmę ADAC.

SofTecs ® polecają wiodący producenci samochodów.